• Anasayfa
  • Donanım
  • Instagram da E-Posta İle Haftalık/Aylık Özet Bildiriler Sunacak

Instagram da E-Posta İle Haftalık/Aylık Özet Bildiriler Sunacak

0
0
0
0
0
Birçok sosyal medyadan haftalık/aylık olarak gelen ve o haftanın özetini sunan e-posta bildirimlerine Instagram da yapacak.
Birçoğumuz e-postalarımızı güncel olarak kullanıyor olsak da bazılarımız ayda yılda bir kontrol eder ve kontrol ettiğinde 200-300 posta toplandığını görürler. Bunun sebebi ise üye olduğumuz sosyal medya hesaplarının gönderdikleri bildirimler oluyor. (Bir de Yemeksepeti var, ama o öğrencilere özel)

Eğer ayarlamayı yapmadıysanız telefonunuza gelen bildirimler de gelmesiyle bu sayı çok daha fazla olabiliyor. Fakat birçok sosyal medya siteleri bizlere günlük/haftalık ve aylık özet şeklinde bildirimler ve öneriler sunarlar.Yukarıda görnüş olduğunuz gibi şimdi de Instagram da bu e-poslaraı atmaya başlıyor. Takip ettiğiniz profillerden kaçırmış olabileceğiniz (ve büyük ihtimalle çok beğeni alan) paylaşımları toplayarak size Twitter'daki e-postalara benzer mailler gönderecek. Bazen işe yarasa da genellikle gereksiz bulduğum bu e-posta hizmeti tam olarak başlayıp bizlere ulaştığı zaman anlayabileceğimiz bu bildirimleri Instagram üzerinden kapatıp kapatamayacağımızı da şimdilik bilmiyoruz.

Kaynak: TechCrunch
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0