Instagram Müjdeyi Verdi: "Artık Daha Uzun Videolar Paylaşabilirsiniz!"

0
0
0
0
0
Instagram Müjdeyi Verdi: "Artık Daha Uzun Videolar Paylaşabilirsiniz!"
Fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram müjdeyi verdi. 30 saniye ile sınırlı olan video paylaşım süresi artırıldı.
Popüler video ve fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, daha uzun videolar paylaşmak isteyen kullanıcılar için müjdeli haberi verdi. Dün yapılan resmi açıklama ile birlikte, tüm kullanıcılar için video süresi iki katına çıkartıldı. Böylece, mevcut durumda 30 saniye olan video paylaşım süresi 1 dakikaya ulaşmış oldu. Şimdilik iOS cihazlar için güncellemeyi App Store üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 Instagram Video Süresini Neden Artırdı?

Bu yenilikten önce Instagram'da sadece sponsor videoları 1 dakikayı bulabiliyor, kullanıcılar 30 saniyelik videolar paylaşabiliyordu. Düzenlemeyle birlikte kullanıcılar ve sponsorların video süresi eşitlenmiş oldu. Bu müjdeli haberi, paylaşılan videolardan oluşturduğu bir kolaj ile duyuran Instagram, son 6 ayda video izleme sürelerinin yüzde 40 arttığını da belirtti. Umarım Instragram'da video izlenme süreleri daha da artar ve bunun bizlere olumlu geri dönüşleri olmaya devam eder.
 

In the last six months, the time people spent watching video on Instagram increased by more than 40 percent. As part of our continued commitment to video, you’ll soon have the flexibility to tell your story in up to 60 seconds. The video above features members of the incredible community of emerging video creators on Instagram. And longer videos also mean more diverse stories from the accounts you love, whether it’s Selena Gomez (@selenagomez) hanging out with friends or beauty star Bretman Rock’s (@bretmanrock) latest makeup tutorial. For iOS, we’re also bringing back the ability to make videos out of multiple clips from your camera roll. To learn more about multi-clip video on iOS, check out help.instagram.com. Longer video on Instagram begins rolling out today and will be available for everyone in the coming months. Multi-clip video is available this week as part of Instagram for iOS version 7.19 in Apple’s App Store.

A video posted by Instagram (@instagram) on

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0