• Anasayfa
  • Donanım
  • iOS 9 Yüklü iPhone 6 ve iPad Air 2'e Ait Video Yayımlandı!

iOS 9 Yüklü iPhone 6 ve iPad Air 2'e Ait Video Yayımlandı!

0
0
0
0
0
iOS 9 Yüklü iPhone 6 ve iPad Air 2'e Ait Video Yayımlandı!
İtalya merkezli HDblog sitesi, iPhone 6 ve iPad AIR 2 üzerinde iOS 9 güncellemesini test ettikleri bir video yayımladı.
Apple WWDC 2015’le birlikte iOS 9 hakkında hemen hemen her bilgiye ulaşmış olduk. Aydoğan’ın derinlemesine analiz ettiği iOS 9 hakkındaki tüm bilgilere buradan tekrar ulaşabilirsiniz.

Temmuz ve Eylül arası aylarında beta sürümlerinin, Kasım ayında da son sürümünün çıkacağını beklediğimiz iOS 9’un geldiği cihazları tekrar bir hatırlayalım: iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3 ve iPod Touch 5.

iOS 9’la birlikte gelecek olan en sevindirici haberlerden bir tanesi, Güç Tasarruf Modu’nun gelecek olması. Bu sayede iOS 9’lu cihazların bataryası 3 saat daha fazla dayanacak. Ayrıca Siri, artık çok daha akıllı olacak ve yaptığınız aramalarda istediğiniz sonucu tam olarak verecek. Üstelik %40’lık bir hız ve performans artışı da cabası olacak.

iOS 9’un böylesine heyecan verici özelliklere sahip olmasından sonra eminiz ki Apple kullanıcıları, bu işletim sisteminin iPhone ya da iPad’lerde nasıl çalışacağını şimdiden çok merak ediyordur. İtalya merkezli HDblog.it isimli site, iPhone 6 ve iPad Air 2 üzerinde iOS 9’u test etme fırsatı yakalayıp bir de aşağıdaki video yayımlamış. 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0