• Anasayfa
  • Donanım
  • Adobe, iPad Pro’nun 4 GB RAM’le Geleceğini Doğruladı!

Adobe, iPad Pro’nun 4 GB RAM’le Geleceğini Doğruladı!

0
0
0
0
0
Apple’ın dün akşam duyurusunu yaptığı cihazların hiçbir tanesinin RAM’i belli değildi. Adobe’dan gelen açıklama, ilk olarak iPad Pro’nun 4 GB RAM’le geleceğini doğruladı.
Apple’ın duyurusunu yaptığı ürünlerle ilgili bilgilerin hepsini net olarak vermemesi, kafamızda ‘acaba şu donanım nasıl olacak?’ gibi soruların oluşmasına sebep oluyor. iPad Pro ile ilgili aldığımız haberin kaynağı Adobe olunca sorgulanması da biraz zor oluyor. 

Apple’ın dünkü lansmanında sahneyi alan şirketlerden bir tanesi Adobe oldu. Yeni jenerasyon Creatve Cloud uygulamalarını duyuran şirket, Photoshop Fix, Adobe Com CC ve Adobe Photoshop Sketch gibi uygulamalarından bahsetti. Ayrıca basın bültenleri açığa çıkan Adobe, iPad Pro’nun 4 GB RAM’le geleceğini doğruladı.

Adobe geliştiricilerinin lansman sırasında iOS 9’un çoklu görev ortamında kullandığı uygulamaların sorunsuz bir şekilde çalışması, iPad Pro’nun 4 GB RAM’le önceki iPad modellerine oranla çok daha güçlü olacağı izlenimini uyandırdı.iPad Pro için söylenen RAM henüz Apple tarafından teyit edilmedi fakat yukarıda açıkladığımız bilgiler, cihazın 4 GB RAM’e sahip olma ihtimalini çok fazla güçlendiriyor. 

Ayrıca buradan şöyle bir sonuç çıkartabiliriz: Eğer iPad Pro 4 GB RAM’le gelecekse, yeni iPhone’ların RAM’lerinin de çok yüksek ihtimalle (hatta bence kesin) 2 GB olacağını söyleyebilirim. Zaten şirketin bu konuda bir atılım yapması bekleniyordu. Bu atılım yalnızca iPad Pro ile sınırlı kalırsa büyük hayal kırıklığı olur.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0