• Anasayfa
  • Donanım
  • iPad Pro’nun Türkiye’deki Satış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

iPad Pro’nun Türkiye’deki Satış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

0
0
0
0
0
Apple’ın 12.9 inç büyüklüğündeki dev tableti iPad Pro’nun ülkemizdeki satış tarihi ve fiyatları belli oldu.
Apple, Eylül ayında yeni iPhone’ları ve Apple TV ile birlikte iPad Pro’nun duyurusunu gerçekleştirmişti. Duyurunun yapıldığı gün fiyatları aslında belliydi fakat ülkemizdeki fiyatlandırmanın nasıl olacağıyla ilgili net bir bilgimiz yoktu. Yapılan açıklamada hem fiyatlandırması hem de satışa çıkacağı tarih belli oldu.

Buna göre iPad Pro’nun 32 GB’lık Wi-Fi modeli 2999 TL’den, 128 GB Wi-Fi + Cellular modeli ise 4099 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek.

Şirket, iPad Pro dışında stylus kalem olan Apple Pencil’ı 379 TL, iPad Pro ile uyumlu olacak şekilde çalışan klavye aparatını ise 649 TL’den satışa sunacak. Tablet için hazırlanan kömür grisi ve beyaz renkteki silikon kılıflar ise 279 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilecek.Apple’ın bu fiyatlarla ülkemizde ne kadar satış adedine ulaşacağını ben şimdiden merak etmeye başladım. Fiyatlandırması 3000 TL’den itibaren başlayan bir tabletin nedense çok fazla ilgi görmeyeceğini düşünüyorum. Neyse, zamanla şirketin açıklayacağı raporlarla durumu anlarız zaten.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0