iPhone 6'dan Pahalı Kılıf: Gresso Regal Case

1
0
0
0
0
''Telefon kılıfına kaç paraysa vereyim sağlam olsun'' diye düşünenlerdenseniz, bu kılıf tam size göre.
Genelde iyi bir telefon almaya karar verip, bütçenizi de ona göre ayarladığımızda, bu bütçenin bir kısmını da telefonun aksesuarlarına ayırırız. Kimimiz telefonun yanında verilen kulaklığı beğenmediğinden daha kalitelisini alır, kimisi ''taşınabilir batarya da alayım aradan çıksın'' diye düşünür vs.

Tabi böyle bir durumda, aksesuarların toplamı, yani harcadığınız bütçe, telefonun kendisine verdiğiniz paranın yanına yaklaşamaz. Ancak sanıyoruz bu durum, haberde bahsedeceğimiz Gresso adlı ürün için geçerli değil.Yeni bir telefon seçerken gösterdiğimiz özenin neredeyse aynısı telefon kılıfı için de gösteririz. Bazı kılıfların fiyatı biraz abartıdır, ancak bu Gresso'nun durumu biraz farklı. iPhone 6'ya özel olarak tasarlanmış Gresso Regal Case'in fiyatı -hazır olun- 1000 dolar. Evet baya baya 1000 dolar (hatta bu rakam başlangıç fiyatı). Bunun sebebi ise, kılıfın 18 ayar altın ya da özel Grade 5 titanyumdan yapılmış olması. Tercihe göre iki tarz kılıftan birine sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca kılıfta manyetik telefon kilitleme sistemi de bulunmakta.

1000 dolarlık model olan T1 modeli, titanyumdan oluşmakta. T2 ve T3 modeli ise, altın kaplamalı olarak sunulmakta. T2'de 18 ayar beyaz altın ve titanyum kullanılmışken, T3'te aynı özellik standart, yani sarı altınla gerçekleşmekte. T2 ve T3'ün fiyatı 1500 dolar. Yani olur da ''bir kılıfa 1500 dolar verilir mi?''derseniz dert etmeyin. 1000 dolarlık model de bulunmakta.

Gresso'yu incelemek isterseniz resmi sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0