iPhone 6S Satışa Çıktı!!

0
0
0
0
0
iPhone serisinin en yeni telefonu iPhone 6S sonunda satışa çıktı.
Apple'ın 9 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği lansmanında birçok ürün tanıtılmıştı. Bu ürünlerin arasında Apple TV, iPad Pro ve Apple Pencil gibi ürünler bulunsa da tartışmasız şekilde bunlardan en çok dikkat çekeni yeni nesil iPhone'lar oldu. iPhone serisinin en yeni telefonları iPhone 6S ve iPhone 6S Plus, lansmanda da belirtildiği gibi 25 Eylül tarihinde, yani bugün satışa çıktı.

Apple lansmanında telefonun hangi ülkelerde satışa çıkarılacağı belirtilmemiş olsa da önceki modellerin çıkış tarihlerine bakarak elde ettiğimiz bilgilerle telefonun ilk olarak hangi ülkelerde çıkış yapabileceğini tahmin edebiliyorduk. iPhone 6S Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Kanada, Japonya, Almanya, Fransa, Hong Kong, Avustralya ve Yeni Zelanda'da satışa sunuldu. iPhone kullanıcılarının gereksiz bir şekilde ısrarla tekrarladığı ve artık bir gelenek haline gelmiş olan satış noktası önünde çadır kurma olayı, telefonun bu serisinin satışından önce de gerçekleşti.Önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın Türkiye'de piyasaya çıkışı 25 Eylül'de gerçekleşmedi ve gerçekleşmeyecek. Yukarıda sıraladığımız ülkelerin dışındaki ülkelerde telefonun satışının yaklaşık 1 hafta içerisinde başlaması bekleniyor. Yani Eylül ayının sonunda veya Ekim'in ilk haftası içerisinde satışlar başlayacaktır.

Yeni çıkan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın özelliklerini bilmeyen okurlarımız telefonun özelliklerine buradan ulaşabilirler.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0