iPhone 7'de Ses Sistemi 'Aynı Tas Aynı Hamam' Olabilir!

0
0
0
0
0
iPhone 7 dedikoduları tüm hızıyla devam ediyor. Gelecek modelde daha kaliteli ses ve ince tasarım için Lightning portunun kullanılacağı iddialarını yalanlayan bir görsel ortaya çıktı.
iPhone dedikoduları o kadar çok ki “gün geçmiyor yeni bir iPhone sızıntısı çıkmasın” kalıbını bile kullanmak bile bizleri bıktırdı. Çin kaynaklı yeni sızıntılar gelecek telefonunu ses çıkışına yönelik. İlk bakışta çok detay görünen bu konuyu sizlerle paylaşmak istedik çünkü önceki sızıntılara dayanan haberlerimizde verdiğimiz bilgilerin tersi  bir durum söz konusu.

 iPhone 7'de Ses Sistemi Aynı mı Kalacak?

Weibo’dan paylaşılan bir fotoğraf, iPhone 7’nin ses çıkışının 3.5mm stereo olacağını gösteriyor. Yani, bu alanda değişen hiçbir şey olmayacak. Bu önemli bir bilgi çünkü önceki tüm iPhone haberlerinde ses çıkışının Lightning olacağı ve bu değişikliğin hem cihazın incelmesine hem de daha yüksek kalitede sese olanak sağlayacağı belirtilmişti.

 iPhone 7'de Ligtning Kulaklık Girişi Olmayabilir

Anlaşılan çok köklü değişiklikler içermeyeceği söylenen iPhone 7’de bu revizyon pas geçilecek. Tabii Çin kaynaklı sızıntılardan bahsederken temkinli olmakta fayda var çünkü sızıntılar her zaman gerçeği yansıtmayabiliyor.

 Kablosuz Kulaklık Gelebilir Mi?

Bana kalırsa Apple bu konuda değişikliği bekletmeden yapabilir. Giriş çıkış birimlerinde yapılan değişikliklerin yayılması zaten belli bir zaman alıyor. Yeri gelmişken söyleyelim, yıl olmuş 2016 neden hala kablolu kulaklıklarda ısrar edilir onu da anlamış değilim. Pil sorunu olmasa, kablosuz kulaklığa geçmemek için bir neden yok. Çok kaliteli ses isteyenler tabii ki kablolu kulaklık ile devam edebilir. Bakalım Apple’ın kulaklık ve ses konusundaki hamlesi ne olacak?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0