Hesap Makinesi Görünümüyle iPhone’unuzdaki İstediğiniz Her Şeyi Saklamanızı Sağlayan Uygulama

15
5
4
1
0
iPhone'unuzdaki bazı verileri meraklı gözlerden korumak mı istiyorsunuz? Sizin için en güvenli yöntemlerden birini sunan Secret Calculator Icon uygulamasına birlikte göz atalım...
iPhone'unuzdaki kişisel verileri korumak büyük bir sorun. Özellikle aile içinde telefonunuzu kurcalamayı seven birileri varsa! Hadi daha açık konuşalım.. Nereye gittiğinizi, nereden geldiğinizi, kiminle konuşup, kiminle fotoğraf çektirdiğinizi bir dedektif edasıyla takip eden bir sevgiliniz varsa, telefonunuzu cebinizden çıkartmak bile sizin için sorun olacaktır.

 Hesap Makinesi Görünümlü Gizli Kasa!

Yanlış anlaşılmasın, "birilerinin arkasından iş çevirin sonra da gidin dosyalarınızı gizleyin" demiyorum ama herkesin kişisel verilerini en iyi şekilde gizlemeye hakkı vardır. Siz de buna ihtiyaç duyuyorsanız Secret Calculator Icon uygulaması bu iş için adeta biçilmiş kaftan. Uygulama aslında hesap makinesi görünümlü bir dosya saklayıcı. "Hesap makinesi görünümlü" derken hata yapmayalım, aslında tüm işlemleri yapabilen gerçek bir hesap makinesi. Siz belirlemiş olduğunuz şifreyi girip "=" tuşuna basana kadar da bu görevi başarıyla yerine getiriyor. Şifreyi girdiğinizde ise arkası derya deniz... Siz neyi saklarsanız arka tarafta onlar yer alıyor. 

 Secret Calculator Nasıl Çalışıyor?

Secret Calculator Icon uygulamasının çalışma mantığı oldukça basit. Yukarıda da belirttiğim gibi, şifrenin girilmesiyle birlikte fotoğraf, video, kişiler, notlar, şifreler ve navigasyon verilerinin depolanabileceği ayrı ayrı klasörler görüntüleniyor. Örneğin, iPhone'un telefon rehberinde kalmasını istemediğiniz bir kişinin bilgilerini buraya taşıyabilir, istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Ya da istediğiniz fotoğrafları uygulamanın gizli bölümüne taşıyabilir, isterseniz yerleşik kamera özelliğinden faydalanarak yeni fotoğraflar çekebilirsiniz. Kısacası, iPhone'unuzda yer alan birçok veriyi bu uygulamada depolayabilir ve istediğinizde yine uygulama üzerinden kullanabilirsiniz. Ayrıca, gizli bir tarayıcı da her an hizmetinizde.

 Hem Gizlilik Hem Güvenlik Sağlıyor!

Uygulamada verilerin gizliliği kadar güvenliği de üst düzeyde tutulmuş. Hesap makinesi özelliğinden gizli bölüme geçerken gereken şifrenin yanı sıra, verilerin bulunduğu klasörlere giriş yapılabilmesi için tekrar şifre gerekiyor. Yani, hesap makinesi görünümünden gizli klasörlere geçiş için gerekli şifreyi bir şekilde kaptırsanız bile, klasörlere ayrıca şifre verdiğiniz için verileriniz hala güvende oluyor. (Tabii ki farklı şifre vermeniz durumunda.) Kişisel verilerinizi meraklı gözlerden saklamak için Secret Calculator Icon uygulamasını tavsiye ediyorum. 
  Secret Calculator Icon Free Uygulamasını İndir!

 
15
5
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
15
5
4
1
0