• Anasayfa
  • Donanım
  • iPhone’ları Yüksek Sesli Hoparlöre Dönüştüren Kılıf: Peri Duo

iPhone’ları Yüksek Sesli Hoparlöre Dönüştüren Kılıf: Peri Duo

0
0
0
0
0
Peri Duo, iPhone’ları yüksek sesli hoparlöre dönüştürebilen, 3000mAh gücünde bir kılıf.
Artık hoş görünüm sağlaması dışında herhangi bir fonksiyona sahip olmayan kılıfa kılıf demez olduk. Gün geçtikçe ‘bunun ekstra nesi var hacı?’ sorularını sormaya başladığımız kılıflar arasında yer alan Peri Duo, sahip olduğu iki farklı özellikle kullanıcıların dikkatini fazlasıyla çekecek gibi duruyor.

Kılıfın özelliklerine baktığımızda içerisinde 3000mAh’lık bir harici pil bulunuyor. Örneğin 1715mAh kapasiteli iPhone 6s için bu kılıf sayesinde 2 katına kadar ekstra pil çözümü sunulmuş oluyor. 

Kılıfın bir diğer özelliği ise içerisinde Wi-Fi destekli hoparlör bulunuyor olması. 3000mAh’lık harici pilden gücünü alan hoparlör, 64 farklı cihazla eşleşme sağlayabiliyor. Yani hoparlörü kullanmak için illa bir iPhone’unuzun olmasına gerek yok.

CES 2015’te ilk olarak prototipi tanıtılan kılıf, önümüzdeki Aralık ayından itibaren satışa çıkmaya başlayacak. Şu andan itibaren de ön siparişle satışa sunulmuş durumda. Beyaz, siyah ve kiremit rengi gibi renk alternatiflerine sahip olan Peri Duo, iPhone 6 ve 6s’in tüm modelleriyle uyumlu olarak çalışıyor. Fiyatı ise 199 dolar.


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0