• Anasayfa
  • Donanım
  • iPhone'u Fotoğraf Stüdyosuna Dönüştüren Kılıf: olloclip Studio

iPhone'u Fotoğraf Stüdyosuna Dönüştüren Kılıf: olloclip Studio

0
0
0
0
0
iPhone'u Fotoğraf Stüdyosuna Dönüştüren Kılıf: olloclip Studio
Telefonunuzu profesyonel bir fotoğraf makinesi gibi kullanmak ister misizin? O zaman bu aksesuar tam size göre.
Kickstarter üzerinden yaratıcı ürünler ortaya çıkmaya devam ediyor. Karşımıza son çıkan ürün ise, iPhone'ları bir nevi fotoğraf stüdyosuna çevirmeyi amaçlamakta.

olloclip adlı lens üreticisinin yürüttüğü kampanya ile ortaya çıkan ürün, fotoğraf ve video koşullarını tek bir yerde toplayarak kullanıcılara sunmayı amaçlamakta. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için özel olarak geliştirilen kılıf üzerinde bulunan sistem, farklı açılarda -yatay ya da dikey- çekim modlarına göre farklı parçalara sahip. Bu parçalar sayesinde çekim daha sabit olacak şekilde rahat bir hale geliyor ve düz bir zemin üzerinde telefon, yine bu parçalar sayesinde dik bir şekilde durabiliyor. Ayrıca kılıfa mikrofon ve ışık modülü de eklenebiliyor.
 

Pek çok farklı parçadan oluşan sistemin en üst düzey, yani başka bir deyişle profesyonel kullanıma en yakın paketinde aktif lens, makro lens ve olloclip'in özel 4'ü 1 arada lensi yer alıyor. Gereken bağışın kısa bir sürede neredeyse yarısını toplamış olan olloclip Studio, Eylül ayında satışa sunulacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0