iWatch Moto 360'a Benzeyebilir

1
0
0
0
0
iWatch Moto 360'a Benzeyebilir
Giyilebilir teknoloji konusunda Apple, rakiplerinden geri kalmaya devam ediyor.
Giyilebilir teknoloji konusunda Apple, rakiplerinden geri kalmaya devam ediyor. Samsung’un Note ve Galaxy serisinde kullandığı Gear serisi Android işletim sistemli, kameralı akıllı saatlerini ve Motorola’nın henüz piyasaya çıkmayan Moto 360 modellerini hepimiz biliyoruz. Bu konuda Apple’dan hala ses seda yok.

Apple’dan ses seda olmasa da da araştırmacılar dur durak bilmeden bu konuda öngörüler ve tahminler yapmaya tüm hızı ile devam ediyor. Ortaya atılan iddialardan birisi de, Apple’ın çıkması planlanan ürünü iWatch’ın Moto 360’a benzemesi. Genel hatlarda bir benzerlik olsa da, tasarım konusunda katı kuralları olan Apple yönetimi bu konuda nasıl bir rota izler bilemeyiz.

Brian Blair adlı analist, analist olmaktan çıkıp kâhin gibi davranmaya başlıyor ve üretimin ne zaman başlayacağını dahi biz meraklı teknoloji severlere söylüyor.  Ağustos’ta başlayacak olan üretimler Ekim ayında bitecek ve Apple’ın akıllı saatleri raflardaki yerini alacak. Erkek ve Kadın modelleri olacak olan saat için ilk etapta Apple 15-20 milyon üretim emri verecek.

Okuyucularımıza tekrar hatırlatalım, bunlar birer tahmin ve kesinlik değeri yok. Ama yazdığımız gibi olursa biz zaten biliyorduk havalarına gireriz bizden söylemesi.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0