• Anasayfa
  • Donanım
  • Kara Cuma İndirimleri Sırasında Bir Kadının Küçük Bir Kızla Olan Kavgası

Kara Cuma İndirimleri Sırasında Bir Kadının Küçük Bir Kızla Olan Kavgası

0
0
0
0
0
Kara Cuma İndirimleri Sırasında Bir Kadının Küçük Bir Kızla Olan Kavgası
ABD’de Kara Cuma indirimi uygulayan mağazada kaydedilen videoda, bir kadınla küçük bir kızın kavga ettiği görüntüler yer alıyor.
Öncelikle Kara Cuma ile ilgili yeterli bilgi sahibi olmayanlar, şuradaki bağlantı üzerinden gerekli olan bilgiye sahip olabilirler. Şimdi asıl konumuza dönelim.

ABD’deki Kara Cuma etkinliklerinde yaşanan absürt görüntülere binlerce kilometre ötede olmamıza rağmen bizler de artık alışır olduk. ABD’nin Michigan eyaletindeki ismi bilinmeyen bir mağazada uygulanan Kara Cuma indirimleri sırasında yine bol bol atraksiyon vardı. Fakat bu sefer başrolde iki yetişkin yerine bir kadın ve kız çocuğu var.

Paylaşılan videoda kapısı açılır açılmaz mağazaya dalan müşteriler, önlerine ne gelirse almaya başlıyorlar. Bu sırada bir kız çocuğu, başka bir kadının çocuğunun elinde bulunan paketi almaya çalışıyor. Sonrasında kadın kız çocuğundan paketi tekrar almaya çalışıyor ve yaşanan kavga alıp başını gidiyor.

Bu zamana kadar Kara Cuma ile ilgili birçok fantastik video izledik, bu video da kesinlikle o videolar arasındaki yerini alıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0