Kingston'ın Yeni RAM'leri Yakında Piyasa Çıkıyor

0
0
0
0
0
Kingston'ın Yeni RAM'leri Yakında Piyasa Çıkıyor
Flash hafıza üreticileri arasında ikinci sırada yer alan ve Dünya piyasasındaki payı yüzde 16 olarak gösterilen Amerika merkezli Kingston Technology, 4 GB ve 8 GB’lık 2133 MHz DDR4 ECC SO-DIMM ValueRAM’lerini teknoloji dünyasına tanıttı.
Flash hafıza üreticileri arasında ikinci sırada yer alan ve Dünya piyasasındaki payı yüzde 16 olarak gösterilen Amerika merkezli Kingston Technology, 4 GB ve 8 GB’lık 2133 MHz DDR4 ECC SO-DIMM ValueRAM’lerini teknoloji dünyasına tanıttı.

Uzun süredir merakla beklenen RAM’leri tanıtan Kingston, teknolojinin ulaşabildiği son nokta olarak gösterilen DDR4 RAM’lerle piyasaya hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Intel’in yeni nesil işlemcileri arasında yer alan Xeon D-1500’e uyumlu ValueRAM 2133MHz DDR4 ECC SO-DIMM bellekler, 4 GB ve 8 GB’lık kitler şeklinde piyasadaki yerini alacak. Düşük güç tüketimi ve yüksek performans odaklı üretilen yeni bellekler, bu özellikleri göz önünde bulundurulduğunda birçok şirketin tercih sebebi olacak gibi görünüyor. Uzun bekleyişten sonra takipçilerine rahat bir nefes aldıran Kingston DDR4 ECC SO-DIMM bellekler, sunulan iki seçenekle (4 ve 8 GB) kısa bir süre içerisinde piyasaya çıkacak. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0