Kingston'dan 64GB'lık Mobil USB Bellek!

0
0
0
0
0
Kingston'dan 64GB'lık Mobil USB Bellek!
Düşük kapasiteyle gelen ve hafızası sonradan arttırılamayan akıllı telefonlar için geliştirilen Kingston MicroDuo, çoğu Android kullanıcısının tercih edebileceği bir ürün olmakla beraber, ufak yapısıyla kolayca taşınabilir bir bellek. 
Üreticilerin bazı akıllı cihazlara az bellek koyup, MicroSD kart desteği barındırmamasından dolayı telefonların kapasitesini arttıramayan kullanıcılar için Kingston'dan yeni bir çözüm geldi.

MicroDuo isimli yeni USB bellek, ufak boyutları ile hem kolay taşınabiliyor hem de telefona takılı olduğu sırada genel estetiği pek fazla bozmuyor. Android kullanıcıları bu bellek ile filmlerini, müziklerini veya diğer verilerini bunun içine atarak rahatlıkla taşıyabilecekler.

8GB, 16GB, 32GB ve 64GB kapasite seçenekleri bulunan MicroDuo'yu kullanabilmek için telefonun OTG ( USB On the Go) özelliğini desteklemesi gerekmekte. Belleğe veri yüklemek içinse her hangi bir kablo takmanıza gerek yok. Bir ucu USB diğer ucu ise Micro USB olduğu için, normal bir belleğe aktarım yaparmış gibi verilerinizi yükleyebilirsiniz. 

5 yıllık garantiyle gelen MicroDuo'nun 64 GB'lık versiyonunun fiyatı henüz belli değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0