Kodak Önümüzdeki Yıl Akıllı Telefon Çıkaracak

1
0
0
0
0
Kodak Önümüzdeki Yıl Akıllı Telefon Çıkaracak
​Fotoğraf dünyasının en büyük markalarından birisi olmasına rağmen patentlerini satarak iflasın eşiğinden dönen Kodak, önümüzdeki yıldan itibaren kamera odaklı akıllı telefon çıkarmayı hedefliyor.
Fotoğraf dünyasının en büyük markalarından birisi olmasına rağmen patentlerini satarak iflasın eşiğinden dönen Kodak, önümüzdeki yıldan itibaren kamera odaklı akıllı telefon çıkarmayı hedefliyor.

Kamera konusunda tecrübesi yadsınamaz olan firma, ağırlığını bu yönde kullanarak “fotoğraf çekmeyi seven” kullanıcılara hitap edecek bir akıllı telefon üretecek. Tasarımını Kodak’ın üstleneceği telefonun üretimini ise Bullitt Group yapacak. Cihazın odağının kamera olması sebebiyle, kamera özellikleri de üst seviyede olacak. Görüntü yakalama, yönetim ve paylaşım konusunda yine görevi Kodak üstlenecek.

Kodak, üretilecek cihazın kolay ve hızlı bir şekilde kullanılması için arayüzü de bu şekilde donatacak. Bu şekilde karmaşık menüler olup kullanıcıların kafası karışmayacak. Android 5.0 ile birlikte gelmesi planlanan cihazda fotoğraf yazdırma ve paylaşma uygulamaları da mevcut olacak.

Kodak yeni akıllı telefonunu CES 2015 fuarında kullanıcıların beğenisine sunacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0