• Anasayfa
  • Donanım
  • Lenovo'dan Klasik ThinkPad Tasarımına Sahip Özel Bir Dizüstü Bilgisayar Gelebilir

Lenovo'dan Klasik ThinkPad Tasarımına Sahip Özel Bir Dizüstü Bilgisayar Gelebilir

0
0
0
0
0
Lenovo’nun tasarımdan sorumlu ismi David Hill, Lenovo’nun yeni dizüstü bilgisayarlarını IBM’den miras kalan klasik ThinkPad tasarımıyla üretmek istediklerini açıkladı.
Lenovo’nun resmi blog sayfasında yayımlanan yazısında özel bir ThinkPad modeki üzerinde çalıştıklarını belirten Hill, kafasındaki konseptin tasarım olarak hemen hemen bittiğini söyledi. Ayrıca tasarım her ne kadar klasik olsa da içerisinde son teknolojik donanımsal araçların barındırılacağını belirtti.

Konseptin adını “retro ThinkPad” olarak adlandıran Hill, oluşturduğu konseptin bazı görsellerini de paylaştı. IBM’in logosunun bulunduğu kısma renkli ThinkPad logosunu koyan Hill, özel ses düğmelerinin üzerinde boşluk ve kauçuk kaplama klavyeyle tamamen nostaljik bir tasarım oluşturmuş.Mini Cooper arabalarının insanlar üzerindeki etkisini örnek gösteren David Hill, aynı şekilde Lenovo’nun yeni tasarıma sahip dizüstü bilgisayarlarının da kullanıcılarının üzerinde bir bırakacağını söyledi.Konuyla alakalı olarak Lenovo’nun blog sayfasına buradan ulaşarak fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Belki de sizin fikriniz, Lenovo’nun yeni dizüstü bilgisayarı için ilham olabilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0