• Anasayfa
  • Donanım
  • Razer ve Lenovo Güçlerini Birleştirerek Muhteşem PC'ler Üretecek!

Razer ve Lenovo Güçlerini Birleştirerek Muhteşem PC'ler Üretecek!

0
0
0
0
0
Dünyanın en büyük pc üreticilerinden olan Lenovo ile PC ekipmanları konusunda dünya lideri konumundaki Razer büyük bir güç birliğine giderek  Lenovo Y Series Razer Edition ürünleri ile 2016'ya bomba gibi giriş yapacak.
PC konusunda milyonlarca kişinin tercih ettiği ve dünyanın en iyilerinden biri olup IBM'in sahibi Lenovo, özellikle Y Serisi PC ürünleriyle optimum donanıma sahip oyuncu pcleri ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda yüksek miktarda paralar verip profesyonel oyunculuğa geçiş yapan oyuncuların en fazla tercih ettiği PC ekipmanları üreticisi Razer önemli bir güç birliğine gidiyor.

İki büyük firmanın böylesi bir birleşim ile 2016 yılında PC sektörünün yerle bir etmesi beklenirken ilk sinyal Razer'ın yayınladığı görseller ile ortaya çıktı. Lenovo Y Series Razer Edition olarak piyasaya sürülecek olan pc gösterildi. Teknik detayları belli olmasa da sağ penceresinde SLI yapıldığı belli olan cihazların direkt olarak bu noktada nasıl efsane pcler olacağı belli oluyor.Özel Razer Chroma özellikli kasa tasarımını barındıracak olan bu muhteşem cihazlarda aynı zamanda Razer klavye, mouse ve kulaklık gibi ekipmanları da olacaktır. Fiyatlarıyla da dudak uçuklatacağı kesin olan cihazların ise bu noktada bir detayı bulunmuyor. Başta extreme özellikler ile çıkması ve Razer sponsorluğunda gerçekleşecek DreamHack Winter 2015 etkinliğinde gösterilmesi ve asıl tanıtımını ise CES 2016'ta gerçekleştirmesi beklenilen cihazlar daha sonrasında daha uygun versiyonları da olabileceği kanısındayım. Şu anda ser verip sır vermeyen iki firma 2016'da yapacağı büyük çıkış ile birçok bütçe sorunu yaşamayacak oyuncu camiasının evlerini Lenovo Razer Edition pcleri ile dolduracaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0