• Anasayfa
  • Donanım
  • LG’den Son Dakika Golü: LTE Destekli Android Wear Akıllı Saat Satışını Durdurduk

LG’den Son Dakika Golü: LTE Destekli Android Wear Akıllı Saat Satışını Durdurduk

1
0
0
0
0
LG’nin kısa bir süre önce ABD’de satışa sunduğu Android Wear akıllı saatinin donanımla ilgili bir problem nedeniyle satışı durduruldu.
LG, geçtiğimiz günlerde LTE destekli Android Wear akıllı saatinin satışına başlamıştı. Fakat saatin standart işleyişini aksatan bir problem nedeniyle cihazın satışının durdurulması kararı alındı. Hücresel bağlantı özelliğine sahip ilk Android Wear olma özelliği taşıyan LG Watch Urbane 2nd Edition LTE adındaki akıllı saatin satışını durduran LG, donanım problemiyle ilgili net bir açıklama da yapmadı. 

Daha önce AT&T tarafından satışı başlayan saat, bugünden itibaren Verizon müşterileriyle buluşacaktı. 9to5Google’ın haberine göre AT&T, saati satın alan müşterilerine para iadesi ya da isteğe bağlı olarak başka bir akıllı saatle değişim imkanı sağlamaya başladı.


LG’nin akıllı saati dışında şu anda piyasada başka bir hücresel bağlantıya sahip olan başka Android Wear saat bulunmuyor. Bir tek Samsung’un kısa bir süre içerisinde Gear S2 akıllı saatinin hücresel bağlantı destekli versiyonunu çıkarması bekleniyor. Fakat bu saat, LG’nin modelinde olduğu Android yerine Tizen işletim sistemini bünyesinde barındırıyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0