LG G Flex 2 Yolda!

0
0
0
0
0
Dünya'nın ilk kıvrılmış (kavisli) ekranıyla LG tarafından çıkarılan G Flex, seri oldu. LG G Flex 2 yolda! Peki yeni modelde bizi neler bekliyor?

Dünya'nın ilk kavisli telefonu olarak bilinen LG G Flex'in devamı niteliğini taşıyacak olan LG G Flex 2 henüz resmi olarak açıklanmasada ortaya çıktı. Yeni G Flex 2 ile bizi neler bekliyor? Telefonda neler değişecek? Telefon resmi olarak ne zaman tanıtılacak ve Türkiye'ye gelecek mi? İşte tüm sorularınızın cevabı burada.

Aslında LG G Flex, beklenen ilgiyi görmemişti. Çoğu ülkede hala normal cihazlar tercih edilmiş, LG'nin bu modelini devam ettirmeyeceği tahmin edilmişti ancak LG, hazır dünyada ilk bir şey yapmışken rütbemi elden kaybetmeyeyim diyerek bu modeli, yeni üst modelini çıkararak seri haline getirmiş oldu. Dev ve kavisli ekrana sahip bu telefonun 2015 yılında tanıtılması bekleniyor.

LG ile içli dışlı olan firmalara göre LG, bu telefonu çıkartacak ve 2015 yılında gerçekleşecek olan CES'te tanıtacak. Las Vegas'ta gerçekleşecek olan CES'te diğer markalarında amiral gemisi yada üst segment telefon tanıtacağını düşünürsek bu modelin göreceği ilgi biraz bizi kuşkulandırıyor.

    Beklenen Özellikler Ne?

Yeni tanıtılacak olan LG G Flex 2'nin yine aynı dereceli açıda bir kavise sahip olacağı belirtilirken modelin 6" ekran büyüklüğünü koruyacağı ve Full HD bir çözünürlüğe sahip olacağı düşünülüyor. Amiral gemisi G3'te QHD tercih eden LG, yeni modeliyle tekrar 1080p'ye dönmüş durumda ancak bu G serisinde QHD'ye son verdiği anlamına gelmez. En az 32GB depolamaya sahip olacağı iddia ediliyor ve maksimum 64GB dahili depolaması olacağı söyleniyor. MicroSD kart desteği olmayacak bu modelde yine kendi kendini tamir edebilen bir arka kapak olacak. 13MP kamera beklentisi olan cihazda SnapDragon 805 işlemcisi olması beklentilerden biri. Gorilla Glass 4 duyurulduktan sonra bu modelde Gorilla Glass 3 bulunacağı ve Android'in en güncel sürümü 5.0'ı kullancağı yine söylentiler arasında.

    Türkiye'ye Gelir mi?

Aslında hangi ülkelerde satışı olacağı konusunda bir bilgi yok ama hepimizin bildiği gibi ilk model G Flex, Türkiye'ye gelmişti. Ayrıca LG'nin çoğu modelini Türkiye'ye getirdiğini ve burada önemli bir altyapıya sahip olduğunu da göz önüne alırsak cihazı getirecektir ancak ilk modeli Türkiye'de çok fazla ilgi görmediğinden ikinci modelin de çok fazla satacağı hele ki kredi kartıyla taksit imkanı yokken beklenmiyor.

Umarız LG hepimizi şaşırtır ve başarılı bir satış oranı yakalar. Kavisli ekran olup evin önündeki karları temizleyecek kadar bükülmüş olmaması da bize konfor verebilecek cinsten. Cihazla ilgili öngörüler bu şekilde, ilerleyen zamanlarda bekleyip, LG'nin yeni G Flex 2 modeliyle tanışacağız. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0