LG G Pro 3'ün Özellikleri Sızdırıldı!

0
0
0
0
0
LG'nin G4'ten sonra merakla beklenen bir diğer telefonu da yavaş yavaş görücüye çıkmaya başladı.
Son çıkardağı ve ana gemisi olarak tabir edebileceğimiz telefonu G4 ile, pek fazla beklenileni veremeyen (ya da beklediği başarıyı yakalayamayan) LG, hız kesmeden sektörde zirveye tutunma adına önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Tabi LG'nin G serisi kadar G Pro serisi telefonlar da oldukça ilgi görmekte. Yani bekleyenleri çok. LG G Pro 2'nin tanıtımının üstünden tam olarak 16 ay geçmiş durumda. Ancak yeni modelin gelmesi için yapılan bekleyiş, oldukça kısa bir süre içinde son bulacak.
 
                                                                                                                  (Görsel LG G Pro 2'ye aittir.)

Bugün, Güney Kore merkezli şirkete yakınlığı ile bilinen kaynaklar, G Pro'nun yeni telefonu olacak G Pro 3'ün yakın bir zamanda geleceğini duyurdu. Ayrıca telefonun önemli özellikleri de ortaya çıkmış durumda. Telefonun özelliklerine değinecek olursak; 6-inç 1440x2560 çözünürlüğünde 490ppi ekran, Qualcomm Snapdragon 820 çipset, 4GB RAM, 32GB sabit depolama alanı, 20.7MP arka ve 8MP ön kamera. G Pro 3'te ayrıca parmak izi okuyucu sensör de bekleniyor. Beklenen özelliklerden biri de, telefonun Android 5.1 işletim sistemi yüklü olarak geleceği.

Kaynaklar doğrultusunda elde edilen rapora göre, LG G Pro 3'ün fiyatı 790 dolar civarında olacak. LG cephesinden gelen haberler sadece bununla sınırlı değil. Aynı kaynağa göre, LG bu yılın sonuna doğru özel metal versiyonlu G4 de sunacak. Ayrıca şirketin bir diğer telefonu G4 Note'da beklenen ekran boyutu da 5.8 inç.

Kaynak: PhoneArena 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0