• Anasayfa
  • Donanım
  • LG'den Telefon ve Tabletler İçin Tam Boyut Klavye: Rolly Keyboard

LG'den Telefon ve Tabletler İçin Tam Boyut Klavye: Rolly Keyboard

0
0
0
0
0
LG tarafından üretilen Rolly Keyboard isimli yeni bir klavye ile ister telefonunuz ister tabletiniz ile gereken yazışmları rahatlıkla yapabileceksiniz.
Bildiğiniz gibi son dönemlerin en gözde teknolojik ürünleri ham tablet hem dizüstü bilgisayar olabilen cihazlar olarak dikkat çekiyor. Klavye standına koyduğunuzda tam bir laptop gibi çalışan cihazları bu standdan çıkardığınızda da tabletmiş gibi kullanabiliyorsunuz. İşte LG'nin ürettiği Rolly Keyboard isimli katlanabilir klavye de size tam bunu yapmaya olanak tanıyacak.

Bluetooth ile bağlanabilen klavye aynı anda iki cihaz ile de iletişim kurabilmesi ile de dikkat çekiyor. Klasik dizüstü bilgisayar QWERTY tuş dizilimine sahip olan LG Rolly Keyboard tek kalem pil ile çalışıyor (AAA denilen nam-ı diğer kumanda pili) İlk kurulan bağlantılar sonrası her seferinde tekrar tekrar bağlanmaya gerek duymayan klavye, açıldıktan sonra otomatik olarak cihaza bağlanabiliyor.Katlanabilir (ya da yuvarlanabilir) bir yapıyla oldukça taşınabilir olan klavye IFA 2015'te LG standında gösterilecek. Şu anda hangi cihazlara bağlanabilir olduğu bilinmese de "tablet ve telefonlara" olarak belirtilen detayda büyük ihtimalle sadece LG'ye özel olmayacak. İsteyen kullanıcılar diğer cihazları ile bu klavyeyi kullanabilecekler. Fiyat konusunda bilgi vermeyen LG, Avrupa, Latin Amerika ve Asya'da 4. çeyrekte satışa çıkacağını, Eylül ayı içinde ise Amerika'da satışta olacağını belirtmiş. Büyük ihtimalle ülkemizde de görebileceğimizi belirtelim.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0