• Anasayfa
  • Donanım
  • LG, Samsung’un Note 5'le İlgili Aldığı Kararla Fena Dalga Geçti

LG, Samsung’un Note 5'le İlgili Aldığı Kararla Fena Dalga Geçti

0
0
0
0
0
Samsung’un sürpriz bir karar alarak Galaxy Note 5’i Avrupa’da bu yıl içerisinde satışa sunmayacak olmasını ti’ye alan LG, resmi Twitter hesabından paylaşımda bulundu.
Galaxy Note 5, bu yıl içerisinde Avrupa ülkelerinde satışa sunulmayacak fakat bu durum bizim ülkemiz için geçerli değil. Hatta şu anda ön sipariş olarak satışa sunulmuş durumda.

Samsung’un aldığı bu kararı ti’ye alan bir paylaşım gerçekleştiren LG, G4’ün takvimini açarak 21 Ağustos’un olduğu bölüme ‘No Notes’ notunu düştü. Galaxy Note 5’in duyuru tarihi olan 21 Ağustos’a vurgu yapan LG, ayrıca ‘takvimini Note için işaretleyen herkes için üzgünüz, biz size asla bunu yapmazdık’ anlamına gelen bir not düşdü.
 
LG, ayrıca Edge isimli birçok isim patenti için de başvuruda bulunmuş durumda. Bu hamlenin de Samsung’un Edge serisi için bir mesaj mı yoksa gerçektende bu isimler kullanılacak mı, orasını tam kestiremedik. LG’nin başvurduğu Edge ismindeki patent isimleri ise şu şekilde: Super Edge, Dual Edge, Upper Edge, Dual Side Edge, Side Edge, Double Edge, Two Edge, G Edge.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0