• Anasayfa
  • Donanım
  • LG Türkiye, Bazı LG Telefonlarının Güncelleme Tarihlerini Açıkladı!

LG Türkiye Birçok Modeli İçin Android 6.0 Güncelleme Zamanını Açıkladı!

2
1
1
0
0
LG'nin popüler olarak satılan modellerinden olan V10, G3 ve uygun fiyatlı modeli LG G4 Beat modelleri için Android 6.0 güncelleme zamanları açıklandı.
Ülkemizde özellikle G2 modeliyle ciddi bir satış başarısı yakalayan ve bu ürününden sonra oldukça iyi satışlar yapan LG, Türkiye'de sunduğu güncelleme süresi konusunda eleştirilmeye devam ediyor. Genel manada diğer firmalardan biraz geç kaldığı görülebilen LG'nin küresel güncelleme takviminde Türkiye'nin birkaç ay geriden gelmesi de ayrı bir sıkıntılı noktası.

Ancak bu aydan itibaren birçok telefonuna güncelleme vereceğini açıklayan LG Türkiye, açıklamalarına göre V10, G3, G4 Beat ve G4 Stylus modellerine kesin olarak Android 6.0 güncellemesini verecekken G2 için bir açıklama söz konusu değil. Yani görünüşe göre G2 Android 6.0'ı resmi olarak almayabilir.Tarih olarak net bir tarih vermemekle birlikle V10 ve G3 modelleri için Mart ayını, yani bu ay içinde güncelleme geleceğini belirten LG Türkiye, G4 Beat ve G4 Stylus modelleri için ise Nisan ayını işaret etmiş. Yani buradan hareketle yeni nesil ve üst seviye telefonlarına bu ay içinde Android 6.0 güncellemesini sunacak olan LG, Nisan ayında da diğer orta seviye modellerine güncelleme dağıtacağı anlaşılmakta.

Şahsen bu güncellemelerin Mart sonu ve diğerlerinin ise Nisan sonunda gelebilceğini düşünüyorum. Ancak en azından üst seviye telefonları için her an güncelleme geleceği gerçeğini de unutmamak gerekli.
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0