Lig Tv İle Maçları 4K İzleyin

0
0
0
0
0
Lig Tv İle Maçları 4K İzleyin
Digiturk, HD ve 3D'den sonra şimdi de 4K çözünürlükte yayına başlıyor. Mart ayından bu yana test aşamasında olan 4K yayın ilk olarak futbol maçlarında Lig Tv kullanıcılarına sunulacak. Ne zaman mı?
2000 yılında dijital yayıncılığın Türkiye’deki en büyük temsilcisi olarak yayına hayatına başlayan Digiturk, şimdi de 4K çözünürlükte yayın yapmaya başlıyor.

Ultra yüksek çözünürlük konusunda kendisini kanıtlamış ve hem 4K kayıt, hem de 4K görüntüleme konusunda pek çok ürün seçeneği sunan Sony ile anlaşarak Türkiye’de ultra yüksek çözünürlükte yayın dönemini başlatacak olan Digiturk, ilk yayınını da futbolseverlere sunacak.

22 Şubat Cumartesi günü oynanacak olan Galatasaray - Beşiktaş derbisini 4K çözünürlükte yayınlayacağını duyuran Digiturk, Türkiye’nin ilk ultra yüksek çözünürlükteki yayınını yapmış olacak.

4K yayıncılığı yaygınlaştırmayı da amaçlayan Digiturk, ilerleyen dönemde İngiltere Premier Ligi, Brezilya Ligi ve Rusya Ligi’nin de maçlarını canlı yayın ile 4K çözünürlükte vermeye hazırlanıyor. Futbol maçlarının ardından ise Beko Basketbol Ligi, Türkiye 2. ve 3. futbol ligleri ile Wimbledon ve ATP tenis turnuvalarını da ultra yüksek çözünürlükte yayınlayacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0