• Anasayfa
  • Donanım
  • Havaya Atınca Çalışan Ve Sizi Takip Etmeye Başlayan Drone: Lily Camera

Havaya Atınca Çalışan Ve Sizi Takip Etmeye Başlayan Drone: Lily Camera

2
0
0
0
0
Lily Camera adlı yeni üretilen droneun çalışma prensibi ve takip özelliği ile oldukça popüler olabilecek bir drone olarak dikkat çekiyor.
Son dönemlerde oldukça artan drone merakı beraberinde birçok farklı drone çeşidini getirmekte. Bu haberimiz ile oldukça küçüldüğünden bahsettiğimiz dronelar için bu haberimizde ise oldukça büyüdüğünü ve uçak gibi kullanılmaya başladığından bahsetmiştik.

Gittikçe çeşitlenen ve farklılaşan, hatta yeni bir sektör olarak görülebilecek dronelarda bu sefer de oldukça ilginç bir drone daha eklendi.Lily Camera adını taşıyan bu drone'nu bir tuş ile aktif ederek havaya attığınız anda motorları çalışmaya başlıyor ve yükseliyor. Daha sonra kolunuza saat gibi takacağınız takip cihazını takip ederek o cihazın bulunduğu yönde 1080p'de 60fps, 720p'de 120fps kayıt işlemine başlayan drone özellikle sportif faaliyetler ile uğraşanların ilgisini çekeceğe benziyor.Verdiğiniz komutlara göre arkanızdan, yanınızdan takip edebilen Lily Camera, isterseniz önünüze geçerek de görüntü kaydedebiliyor. Bunun yanı sıra loop denilen, sizin etrafınızda daire çızerek de filmlerde gördüğümiz çekim hissini kullanmanızı sağlayan bu drone'da fotoğraf çekme özelliği de bulunuyor.

12MP çözünürlüğünde fotoğraf çekimi yapabilen Lily Camera ile oldukça güzel fotoğraflar da çekebilmeniz mümkün hale geliyor. Özellikle extreme sporlarda kullanılması gayet zevkli olacağını hissettiren Lily Camera bunu tanıtım videosuna da yansıtmış.Su geçirmez özelliği de bulunan droneda suya attığınızda dahi pervanelerini çalıştırarak yükselmeyi başarıyor. Son olarak 20 dakika boyunca uçabilen, 2 saatlik süren bataryaya sahip olan Lily Camera 40km'ye kadar da hızlanabilirken 15m'ye kadar da yükselme özelliğine sahip. 30m'ye kadar da uzaktan takip edebilen bu droneda 4GB hafızası ve Micro SD kart desteği sayesinde çektiğiniz videoyu anında kaydediyor.

499 Dolar ön satış fiyatı olan Lily Camera, satışa çıktıktan sonra 999 Dolar fiyata sahip olacak. Yani şu anda %50 indirime sahip.

30 Dolar da kargo ücreti ile beraber 529 Dolar'a satın alabileceğiniz bu drone'a bu bağlantı üzerinden sipariş verebilirsiniz.
 


Kaynak: Lily Camera
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0