Logitech'ten Akıllı Televizyonlar için Yeni Klavye: K830

0
0
0
0
0
Logitech'ten Akıllı Televizyonlar için Yeni Klavye: K830
Klavye, fare, ses sistemleri gibi kaliteli çevre birimleriyle tanınan Logitech, akıllı televizyonlar için tasarladığı yeni klavyesi K830'u duyurdu.
Çevre birimleri üretiminde oldukça kaliteli ve başarılı ürünler ortaya koyan Logitech, akıllı televizyonlar için tasarladığı K830 adlı klavyeyi duyurdu.  
 
Wi-Fi üzerinden 2.4 GHz aralığını kullanarak kablosuz olarak akıllı televizyonlara bağlanabilen klavye, dokunmatik yüzeyi ile imleç kullanımını da oldukça kolaylaştırıyor. Tabi klavyenin en güzel taraflarından biri karanlık ortamlarda tuşları daha rahat görmeyi sağlayan ışıklı bir yapıda oluşu. Ortamdaki ışık miktarının yoğunluğuna göre kendi ışığını otomatik olarak ayarlayan K830, basıldığı zaman ışıkları yanacak şekilde de ayarlanabiliyor.  
 
üzerindeki dahili bataryası ile 10 günlük bir kullanım ömrü sunan Logitech K830, Micro USB girişi üzerinden şarj olabiliyor. Tasarımı ve özellikleri ile oldukça başarılı bir ürüne bezeyen klavye, 99 Dolar'lık fiyatı ile ön siparişe açılmış durumda. Bu ay içerisinde raflardaki yerini alacak K830, oturduğu yerden akıllı televizyonunu yönetmek isteyenlerin beğenisini kazanacak gibi görünüyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0