• Anasayfa
  • Donanım
  • Logitech'ten Dünyanın En İyi Kablosuz Faresi: G900 CHAOS SPECTRUM

Logitech'ten Dünyanın En İyi Kablosuz Faresi: G900 CHAOS SPECTRUM

0
0
0
0
0
PC için çevresel birimler noktasında en önemli markalardan olan Logitech, yeni oyuncu faresi G900 Chaos Spectrum ile yelpazesini genişletiyor.
Oyuncular için PC çevre donanımlarını G serisi ile piyasaya süren Logitech, özellikle Razer ve SteelSeries gibi rakiplerine taş çıkartacak muhteşem bir oyuncu mouse'unu bugün Vodafone Arena'da yaptığı özel bir etkinlik ile duyurdu. Logitech G900 Chaos Spectrum adını alan bu fare, hem kablolu hem kablosuz kullanabilme özelliğine sahip olacak.

Dünyada ilk olarak PMW3366 optik sensöre sahip olan G900 Chaos Spectrum, hem sağ hem sol el için kullanabiliyor. Özellikle farenin kenarında bulunan iki fonksiyonel tuşun kullanıma göre sağ ya da sol tarafa konumlandırılabildiği bu oyuncu faresi sadece 107gr ağırlığa sahip olarak oldukça hafif bir oyuncu faresi olacak.Yapılan iyileştirmelerden sonra, süper hızlı metal kaydırma tekerleğinin ağırlığı G502 Proteus Spectrum’a kıyasla %47 azaltan Logitech, 200 – 12.000 DPI’lık oldukça yüksek ve geniş çözünürlük aralığıyla karşımıza çıkacak. 1 milisaniyelik bildirim hızı ve ileri düzeyde optimize edilmiş 2,4 GHz kablosuz bağlantıyla donatılan G900 Chaos Spectrum, rakiplerin kablolu çözümlerinden bile daha iyi performans sergilemesiyle oyuncu farelerinin yeni kralı olabilir.Tek şarjla 32 saate kadar durmadan oyun oynama imkânı sunabilen Logitech G900 Chaos Spectrum, sonuç olarak gerçekten kayda değer ve iyi bir oyuncu faresi olarak dikkat çekecek. eSpor ve oyunculuk konusunda bir hayli iddialı olacağını düşündüğümüz Chaos Spectrum, ABD'de 150 Dolar fiyata sahip. Türkiye'de ise 2 hafta sonra 700-750TL arasında bir fiyatla satılması bekleniyor. Ancak bu fiyat sadece tahmin. 15 gün sonrasında piyasa fiyatını net bir şekilde göreceğiz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0