• Anasayfa
  • Donanım
  • Logitech’in Üç Farklı Cihazda Kullanabilen Klavyesi Türkçe!

Logitech’in Üç Farklı Cihazda Kullanabilen Klavyesi Türkçe!

0
0
0
0
0
Logitech'in birden fazla cihazda aynı anda kullanılabilen klavyesi, artık içerisinde Türçe karakterlerinin de bulunduğu versiyonuyla bu aydan itibaren satışa sunuluyor.

Logitech’in üç farklı cihazda aynı anda kullanılabilen ilk masaüstü klavyesi olan Multi-Device Keyboard K480’in Türkçe versiyonu, bu aydan itibaren satışa sunuluyor. Bu Türkçe karakterleri kullanarak bilgisayarınızda normal bir yazı yazarken Easy-Switch (kolay değiştirme) hareketini kullanarak akıllı telefonunuza gelen SMS ya da WhatsApp iletisine cevap verebiliyorsunuz. 

K480’i isterseniz farklı işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarınızda, isterseniz Android ya da iOS tablet/akıllı telefonlarınızda kullanarak Bluetooth sayesinde üç farklı cihaza bağlayabilirsiniz.Bu zamana Türkçe karakterlerin olmadığı klavye, Mayıs ayından itibaren içerisinde Türkçe karakterlerinin olduğu versiyonunu satışa sunacak. Logitech K480, standart masaüstü klavyelerin rahatlığını aynı şekilde muhafaza ediyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle gelen klavyede bulunan stand, tablet ya da akıllı telefonda yazı yazdığınızda size en iyi görüş mesafesini ayarlıyor.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0