• Anasayfa
  • Donanım
  • Karşınızda Dünyanın En Gelişmiş Faresi: MX Anywhere 2

Karşınızda Dünyanın En Gelişmiş Faresi: MX Anywhere 2

0
0
0
0
0
Yakın bir zaman önce MX Master adında üst düzey bir farenin duyurusunu gerçekleştiren Logitech, şimdi de bu modelden daha gelişmiş ve kablosuz olan yeni faresi MX Anywhere 2’yi duyurdu.
Çıplak masa ya da cam üzerinde üst düzey performans sergileyen MX Anywhere 2, Logitech’e özel lazer sensörü olan Darkfield’a sahip. Tasarımıyla da oldukça şık görünen fare, ufak boyutuyla kullanıcılarına kolay bir kullanım deneyimi sunuyor.

Fareyle ilgili açıklamalarda bulunan Logitech’in Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, “Bağlantısı, boyutu ve rahatlığıyla Logitech MX Anywhere 2 Wireless Mouse, ödüllü mouse’umuz MX Master’ın taşınabilir versiyonu. Logitech MX Anywhere 2, dilediğiniz her yerde çalışmak üzere tasarlanmış ve bugüne kadar sunduğumuz en iyi çok yönlü mouse” dedi.Bluetooth ya da Pico Unifying ile dizüstü bilgisayarlara bağlanabilen fare, yalnızca Windows ve Mac işletim sistemlerinde çalışıyor. Aynı anda 3 farklı cihazla eşleşebilen fare, bu cihazlar arasındaki geçişleri tek bir tıkla hızlıca gerçekleştirebiliyor.

Tam olarak şarj edilmesiyle 2 ay kadar kullanım süresine sahip olan MX Anywhere 2, sadece 1 dakika şarj edilerek 2 saat kullanılabiliyor. (muhakkak yapılması gereken bir işlem yarım kalırsa üzülmeye pek gerek yok yani)MX Anywhere 2, önümüzdeki aydan itibaren 2259 TL etiket fiyatıyla satışa sunulacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0