Logitech'den İki Yeni Direksiyon Seti: G920 ve G29

11
4
0
0
0
Logitech Force Feedback (geri bildirim) motoru ile realistik bir sürüş vaad ettiği direksiyon setlerini görücüye çıkardı.
Hem bir sürücü hem de bir oyuncu olarak (araba yarışı ve pes benim oyunculuk alanlarım) konforun en önemli parçasının direksiyonlar olduğuna inanırım.

Mesela Volkswagen otomobillerinde konfor bazlı yumuşak direksyon kullanılırken, Opel çoğu aracında sert, spor direksiyonlar kullanıyor. Bu tercih sürücünün zevkine göre değişiklik göstebiliyor.Logitech ise bu tercihler doğrultusunda iki yeni direksiyon setini görücüye çıkardı. Driving Fore Racing G920 ve Driving Fore Racing G29 adlı iki yeni direksiyon seti Force Feedback (Geri Bildirim) teknolojisi ile kullanıcılara en gerçekçi sürüşü vaad ediyor. 

PS3 ve PS4 ile uyumlu olacak Driving Force Racing G29, bu iki oyun konsoluna uyumlu çalışacak bir dizi tuş ile geliyor. Bu tuşlar oyun içerisinde istediğiniz özellik için konfigüre edilebiliyor. Driving Force Racing G920 ise Xbox One ve PC platformlarında çalışacak. G920 kardeşine nazaran daha az butona ve daha sade bir görünüme sahip.Her iki üründe 900 derecelik bir dönüş açısına sahip. Ayrıca direksiyonun arkasında bulunan kimilerine göre F1 şanzıman olarak adlandırılan vites kulakçıkları mevcut. Metal pedal seti ie gelen direksiyon setlerinde belirli parçalar (vites kulakçıkları gibi) metalden yapılmış. Bu sayede ürünün kalitesi ve premium hissiyatı arttırılmış.

Eksta olarak alınabilen 6 ileri manuel vites kutusu Driving Force Shifter ile isterseniz oyunlarda manuel vitesin tadına da varabilirsiniz. Zira ürünün pedal kısmında debriyaj, fren ve gaz pedalları mevcut. Yaklaşık 400 Dolar gibi bir fiyat ile çıkması beklenen direksiyon setleri, oyunlarda gerçekçi bir sürüş isteyenler için ideal bir ürün gibi gözüküyor. Ürünün tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
11
4
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
4
0
0
0