Şimdi Yeni Moda Maç Sonrası Selfie

0
0
0
0
0
Leo Messi'ye karşı bir futbol maçına çıksanız, sonucu ne olursa olsun maç sonunda Messi'den formasını ya da kramponlarını istersiniz. Fakat Jamaikalı futbolcu Deshorn Brown çok farklı bir maç sonu selamlaşma yaptı.
Az veya çok hepimiz futbolun takipçisiyiz. Milletimizin kanında var futbol. Hangimiz Euro 2008'deki Çek Cumhuriyeti, Türkiye maçında hop oturup hop kalkmadık ki. 

Ülkemiz bir de futbol konusunda da ikiye ayrılır. "Real Madrid"liler, "Barcelona"lılar. Hatta şu sıralar en gözde sorulardan biri olan "Ronaldo mu? Messi mi?" sorusu üzerine tartışmalar son sürat devam etmekte. Biz her zaman iki zıt kutup olduk. Bundandır ki hep bir arada kardeşçe bu sporun hakkını verdik. Haberimizin kahramanı ise bu ikilemlerimize konu olan futbolcu Messi.Copa America başladı ve geçtiğimiz günlerde Arjantin, Paraguay, Uruguay ve Jamaika'nın bulunduğu B grubu maçları oynandı. Arjantin, Jamaika ile karşılaşırken Uruguay da Paraguay ile karşılaştı. Arjantin'in 1-0 kazandığı Jamaika maçı sonrasında olan olay maçın önüne geçti ve maçtan daha çok konuşuldu diyebiliriz.

Jamaika Milli Takımı'nın 24 yaşındaki forveti Deshorn Brown maç sonunda Messi ile forma değiştirmek yerine telefonunu aldı ve onunla bir selfie çekildi. (Formayı alıp açık arttırmada satsa şimdi kendine klüp kurardı.) Brown'ın bu tavrına arkadaşları gülerek yanıt verireken, yıldız futbolcu Lionel Messi'nin şaşkınlığı yüzünden okunuyordu. 

Önce selfieli gol sevinci şimdi ise bu. Selfie modası da yeşil sahalara indi diyebiliriz. Peki ya sizce selfie çekilmek forma değişiminin yerini tutabilir mi? Şahsen benim fikrim forma değiştirmede bir gelenek ve bir ruh olduğu kanısında. Bazı şeyler teknoloji ile güzelleşemez. Bence bu da onlardan bir tanesi.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0