MacBook Pro Satıştan Kalkıyor!

0
0
0
0
0
MacBook Pro Satıştan Kalkıyor!
Apple'ın ilk defa metal kasaya geçiş yaptığı 13 inç'lik MacBook Pro'ları önümüzdeki sene piyasada göremeyebiliriz. Ortaya yeni atılan bir iddia MacBook Pro'nun az bir ömrü kaldığını belirtiyor. 
Apple'ın özellikle profesyonel kesim tarafından en çok tercih edilen taşınabilir bilgisayar serisi MacBook Pro'nun 13 inç'lik modellerinin satıştan kalkacağı dedikodusu orataya atıldı. Apple'ın ilk metal kasaya sahip MacBook Pro olma ünvanını elinde tutuan model, hala bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılmakta. 

MacRumors adlı sitenin iddiasına göre şu an satışta olan 13 inç'lik eski MacBook Pro'nun üretimi durduruldu. Bu yıl içerisinde stoklar eritildikten sonra satıştan tamamen kaldırılacak olan MacBook Pro'lar yerini Retinalı olan modellerine bırakacak.

13 inç'lik Macbook Pro ile Retinalı modeli arasında 100 Dolar'lık bir fark olduğu için Apple'ın bu hamlesi mantıklı görülebilir. Daha öncesinde 15 inç'lik modeli satıştan kalkan eski modelin ardından 13 inç'lik modelin de kaldırılacak olması çoğu kişide bir üzüntü yaşatmayacaktır. Tabii bu iddia henüz doğrulanmış değil, ancak eski model uzun bir süredir satışta bulunmakta.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0