• Anasayfa
  • Donanım
  • Manyetik Şarj Sistemiyle Birçok Telefonu Şarj Eden Kablo: MagCable

Manyetik Şarj Sistemiyle Birçok Telefonu Şarj Eden Kablo: MagCable

0
0
0
0
0
MagCable, tüm akıllı telefonları manyetik şarj sistemi ile şarj edebilmek amacıyla geliştirilmiş bir Kickstarter projesi.
Kickstarter ilginç fakat tartışmalı bir platform. Ürünler yeterli finansal desteği sağlıyor olsalar da piyasaya sürülmesi için hiçbir garantisi bulunmuyor. Fakat MagCable gibi fikirler gerçekten de saygıyı hak ediyor. Manyetik şarj sistemiyle akıllı telefonların birçoğunu şarj edebilen MagCable, Kickstarter’da beklediği ilgiyi fazlasıyla buldu.

Gerekli olan gücü alabilmek için yanında manyetik adaptörle birlikte gelecek olan MacCable, (USB ile farklı bir cihazdan da gücü alabilirsiniz) iOS, Android ya da farklı işletim sistemine sahip cihazınızı Micro-USB desteğiyle şarj edebilmenizi sağlıyor. Fakat bu kablo C type USB’yi desteklemiyor. Ayrıca kablonun uzunluğu da yalnızca bir metre. Yani manyetik adaptör dışında herhangi bir cihazdan güç almak istediğinizde, her iki cihazın birbirine çok yakın yerlerde olması gerekiyor.Kampanya (haberi yazdığımız andan itibaren) yaklaşık 28 saat sonra sona erecek. Eğer cihazı beğendiyseniz 12 ve 15 dolar alternatiflere sahip olan MagCable’a şuradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0