Medium, IOS'a Geliyor!

1
0
0
0
0
Medium, IOS'a Geliyor!
Ünlü blog platformu Medium IOS'a geliyor. Özgün içeirkleri ile dünya çapında oldukça fazla takipçiye ve içeirk üreten kullanıcıya sahip platform, mobilde de rahat bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. 
Popüler blog sistemlerinden biri olan Medium'un IOS için geliştirilen mobil uygulumasının önümüzdeki hafta çıkacağı açıklandı. 

Medium'un kurucusu ve CEO'su JP Mangalindan tarafından açıklanan bilgilere göre, önümüzdeki hafta çıkacak olan mobil uygulama daha çok okuma odaklı olacak. Ancak Android uygulaması için her hangi bir bilgi verilmedi. 

Aralık ayında 13 milyon tekil ziyaretcisi olan Medium'un, son zamanlarda hızlı bir büyümeye doğru gitti de gelen bilgiler arasında yer almakta. Twitter'ın aksine hiç bir karakter sınırlandırılması olmayan platform, geçtiğimiz Ocak ayında 25 milyon Dolar'lık bir yatırım almıştı. 

Bünyesinde barındırdığı kaliteli ve özgün içeriklere sürekli yenilerinin eklenmesi konusunda hassas bir şekilde çalışan firma, önümüzdeki yıllarda içerisinde en çok konuşulan platformlardan biri arasına girmesi bekleniyor. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0