Meizu'dan Avengers Temalı Telefonlar Geliyor

0
0
0
0
0
Meizu, Çin kaynaklı iddialara göre satış politikasında Samsung'a çok benzer bir yoldan gidiyor.
Meizu, son zamanlarda sessizliğe bürünmüş durumda.  Bunun en büyük sebebi de önümüzdeki ay (yani Haziran'da) iki yeni telefonu ile piyasada üst basamakları hedefliyor olmaları. 

Aslında, gerek MX4 gerekse M1 Note geçtiğimiz sene Sonbahar aylarında tanıtılmıştı ve bu sebeple şirketin tam bir sene bekleyerek MX5 ve M1 Note 2'yi de 2015 Sonbaharında tanıtacağı söylentileri de bulunmakta. Ancak ağır basan taraf bize Haziran ayını işaret etmekte.Hepinizin bildiği üzere -biz de çoğu haberini yapmıştık- , Samsung ve Marvel yapılan anlaşma ile ortaklık sürecine girmiş, bu süreç içinde de Samsung, Avengers temalı özel cihazlar üreteceğini duyurmuştu. Görünüşe bakılırsa Meizu'da benzer bir girişimde bulunacak.

Samsung, Marvel ile anlaşması sonucu özel seri, Avengers temalı Galaxy S6'lar ve aksesuarları piyasaya sürecek. Çin kaynaklı sızıntılara göre ise Samsung'a benzer bir yol izleyecek olan Meizu, M1 Note serisini arka tarafında 'Avengers' yazısı ile satışa çıkaracak. Tabi Samsung'un anlaşmasına bakıldığına telefonlarında buluncak özel Avengers videolar, GearVR'a özel Avengers oyunu vb. pek çok şey sunulmakta. Ancak Meizu biraz daha mütevazi davranarak, sadece M1 Note serisinin arka kapağına Avengers yazısı ekletmiş durumda (gerçi bu sadece fotoğraflardan çıkarılan sonuç. Telefonlar Avengers temalı da olabilir). Çinli kaynaklar bu özel serinin sadece M1 Note'la sınırlı kalmayacağını, MX4'e özel bir Avengers serisi de bulunacağını söylemekte.Sızdırılan fotoğraflara bakarak bu olayı şu an için doğrulayamıyoruz. Ancak fotoğraflarla beraber gelen söylentilere göre Avengers logolu M1 Note ve MX4 serisi 18 Mayıs'ta satışa sunulacak. Bekleyip göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0