• Anasayfa
  • Donanım
  • Microsoft, Surface Hub'ı 1 Temmuz'da 24 Ülkete Satışa Sunuyor

Microsoft, Surface Hub'ı 1 Temmuz'da 24 Ülkete Satışa Sunuyor

0
0
0
0
0
Microsoft tarafından tamamiyle şirketlere yönelik bir iletişim hizmeti sağlayacak olan Surface Hub, 1 Temmuzda satışa çıkıyor.
Microsoft'un yaklaşık 5 ay önce yapmış olduğu ve size buradan aktardığımız, Windows 10'un ilk lansmanında yer verdiği bir akıllı televizyon görünümündeki Surface Hub, 1 Temmuz'da 24 farklı ülkede piyasaya çıkacak.

Tamamen firmaların kullanımı için üretilmiş olan Surface Hub, 4K ekran çözünürlüğüne sahip ve içinde  Windows 10 Enterprise yüklü bir şekilde gelecek. Skype for BusinessOffice for Business,OneNote gibi uygulamalar da lisanslı olarak yer alacak olan Surface Hub üzerinden toplantılar oldukça verimli geçirebilecek ve Skype ile konferans da yapılabilecek.55 inç ve 84 inçlik iki versiyonu bulunan Surface Hub, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Avusturya, Avustralya, Belçika, Danimarka, Fransa, Finlandiya, Almanya, İrlanda, İtalya, Japonya, Lüksemburg , Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, Katar, Singapur, İspanya, İşveç, İsviçre ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde satışa çıkacak.

Fiyat olarak ise 55 inçlik versiyonu 7 Bin Dolar, 84 inçlik versiyonu ise 20 Bin Dolar gibi bir fiyata sahip.Dokunmatik ve kalem ile kullanım desteği sunan, üzerindeki dahili 2 ayrı kamera ve hoparlörleri ile de farklı bölgelerdeki şirketler ile konferans yapabileceksiniz.

1 Temmuz'da satışa çıkacağından bahsettiğimiz Surface Hub, Eylül ayında sipariş verilen şirketlere teslimi sağlanacak. Son olarak da 24 ülkenin içinde Türkiye'nin olmadığını görüyoruz. Ancak büyük firmalarımızın ilgisini çekebileceği bu Surface Hub'ın ülkemizde de satın alınabilecek durumda olup olmayacağı şu an için maalesef belli olmadığını da belirtmek isterim.

Kaynak: Microsoft
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0