Microsoft, Surface Pro 4'ü Tanıtabilir

0
0
0
0
0
Windows 10 ile atağa kalkmaya hazırlanan Microsoft, Windows 10 destekli cihaz pazarında da aynı atağı gösterecek. 
Yaklaşık bir ay önce Microsoft'un laptop ve tablet deneyimini aynı anda sunan muazzam cihazı Surface Pro 3'e oldukça yakın özelliklerde ve fiyat olarak daha makul bir etikete sahip Surface 3'ü satışa sunmuştu.

Performans-fiyat bakımından son derece olumlu yorumlar alan Surface 3, satışa sunulmasının üstünden bir ay geçmesine rağmen hala ön sipariş aşamasında. Ancak, internete sızdırılan bazı bilgilere göre, Microsoft'un planları sadece Surface 3 ile sınırlı değil.

Söylenenlere göre bu ayın ortalarında bir etkinlik düzenleyecek olan Microsoft, bu etkinlikte yeni cihazı Surface Pro 4'ü tanıtmaya hazırlanıyor. Zaten Windows 10 ile büyük bir atağa geçmeyi planlayan Microsoft'tan böyle bir hamle gelmesi pek de şaşırtıcı olmaz. Konuyla ilgili Microsoft sessizliğini henüz bozmamış olsa da, Microsoft'la yakından ilgili hemen hemen her kaynakta Surface Pro 4 sıklıkla duyulmaya başladı.

       

Yaklaşık bir haftadır Surface Pro 4'ün geleceği yönünde haberler de sıklığını arttırmış durumda. Henüz geniş çaplı bir bilgilendirme olmasa da Surface Pro 4'te görmeyi beklediğimiz özellikler şu şekilde;

12-inç 2160x1440 piksel ekran

5. nesil Intel (Broadwell) Core i-serisi işlemci

Current Type Cover 3, 3. nesil Docking Station

Yeni nesil N-Trig Surface Kalem
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0