Mophie'den Yeni Su Geçirmez iPhone 6 Kılıfı

1
0
0
0
0
Mophie, iPhone tarafına sağladığı birçok ekstrası bulunan bataryalı kılıflara bu ay sonunda çıkacak olan su geçirmez kılıfı ile farklılık getiriyor. 
Mophie kısa bir süre önce iPhone’a ekstra şarj ve 128 GB ek hafıza sağlayan bir kılıfını duyurmuştu. Şimdi ise bu ay sonunda çıkacak su geçirmez kılıfı ile karşımıza çıkarak Apple'ın telefon kullanıcılarına birçok farklı kılıf seçenekleri sunmaya devam ediyor. 

Daha önce Lifeproof'un su geçirmeyen kılıflarını görmüştük ama Lifeproof'un kılıfları her ne kadar su geçirmezlik özelliği barındırıyor olsa da tasarım açısından pek hoş değildi. Mophie'nin bu H2Pro adlı su geçirmez kılıfı tasarımı ise diğer emsallerine göre gerçekten çok hoş görünüyor. 
 

MIL-STD 810G ve IP-68 sertifikalı kılıf iPhone 6’yı düşmelere, suya ve Touch ID’yi çizilmelere karşı koruyacak. Açıklanan verilere göre kılıf 1.2 metre derinlikte 30 dakika boyunca telefonun sorunsuzca çalışmasını mümkün kılıyor.

Plastik esnek bir malzemeden üretilen juice pack H2Pro, 2.750 mAh kapasitesindeki pil sayesinde iPhone 6’ya ekstra güç de sağlayarak su geçirmezlik özelliğinin yanı sıra cihazın günlük kullanım süresini de ciddi oranda uzatıyor.Bu ayın sonunda piyasaya çıkması beklenen kılıfın şu anki ön sipariş fiyatı 130 Dolar olarak bu adresten yapılabiliyor. Yapılan ön siparişler ise Mayıs ayının sonunda teslim edilecek.

Kaynak: Mophie
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0