• Anasayfa
  • Donanım
  • LG G4’ün Bataryasını 2 Katından Fazlasına Çıkartan Kılıf: Mugen Power HLI-G4XL

LG G4’ün Bataryasını 2 Katından Fazlasına Çıkartan Kılıf: Mugen Power HLI-G4XL

0
0
0
0
0
Mugen Power’ın geliştirdiği yeni kılıf, LG G4’ün batarya gücünü 3000mAh’tan 6200mAh’a çıkarıyor.
Yeni nesil telefonlarda artık çıkarılamayan bataryalar kullanılıyor olsa da LG, G4 modelinde çıkarılabilir batarya kullanmayı tercih etti. Dolayısıyla da üçüncü parti üreticileri bu durumdan faydalanarak telefonların batarya gücünü yükselten kılıflar hazırlayıp kullanıcıların akıllı telefonlarını daha uzun ömürlü kullanmasını sağlıyorlar. Bu üreticilerden bir tanesi de Mugen Power.

Mugen Power’ın geliştirdiği Mugen Power HLI-G4XL isimli kılıf, LG G4’ün pil performansını etkileyici bir şekilde arttırıyor. Normalde 3000mAh’lık bir bataryası bulunan LG G4’ün bataryası, Mugen Power HLI-G4XL ile 6200mAh’a çıkıyor. 2K ekran çözünürlüğüne sahip olan LG G4, bu kılıf sayesinde şarj olmadan birkaç gün normal bir kullanım süresine sahip oluyor.

Dünya genelinde ücretsiz kargo seçeneğiyle 89.95 dolar etiket fiyatıyla satışa sunulan Mugen Power HLI-G4XL, siyah, beyaz ve altın renk alternatiflerine sahip. (normalde kılıflar telefonun tasarımını çok bozar ama Mugen Power HLI-G4XL, sanki telefonu normalinden daha klas bir hale dönüştürmüş. ne düşünüyorsunuz?)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0