Muhteşem Tasarıma Sahip Bambaşka Bir Klavye: Model 01

0
0
0
0
0
Klavye kullanım deneyimini bambaşka şekilde sunacak bir klavye geliyor.
Şimdiye kadar pek çok farklı tasarıma sahip bilgisayar donanım parçaları görmüştük. Uzay gemisini andıran fareler, özel tasarım tuşlarla bir nevi modifiye edebileceğiniz klavyeler vs. Bu haberimizde de bahsedeceğimiz ürün bir klavye. Ancak bu klavye bildiğiniz tüm klavye tasarımlarını unutturacak türden. 

Özellikle profesyonel oyuncular, ya da bilgisayar ortamında uzun süre vakit geçirenler klavye seçerken büyük bir özen gösterirler. İşte bu olayın farkına varan Keyboardio adlı şirket, belki de en ilginç tasarıma sahip klavyeyi üretmiş.Model 01 adı verilen klavye, ilk olarak standart klavyeler gibi plastik kasaya ve standar buton biçimine sahipti. Ancak Keyboardio tarafından son yapılan versiyon, ahşap bir gövdeye, ve içe doğru oval tuşlara sahip. Görünüş olarak muazzam duran klavye, iki farklı parçadan oluşuyor. Ayrıca bu parçalar belli bir mesafeye kadar birbirinden ayrılarak kullanım açısından eşsiz bir deneyim sunuyor. Model 01 klavyesinin tuş takımı altında farklı renklere geçiş yapabilen LED'ler de bulunmakta.
 

Kickstarter üzerinden hedef fonunu iki katı gibi bir miktarı çoktan toplamış olan Model 01, önümüzdeki sene satışa sunulacak. Klavye için şu an belirlenen fiyat 299 dolar.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0