Müzik Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

2
1
0
0
0
Müzik Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı
Karmaşık müzik terimlerini, kurallarını unutun. Mogees ile her yerde, her yüzeyde müzik yapmak artık çocuk oyuncağı. Kickstarter'da bağış toplamaya başlayan yeni telefon aksesuarı, başarılı olacağının sinyalini şimdiden veriyor.
Bir çok kişi hayatında en az bir kere müzik yapmaya heveslenmiş, göründüğü kadar kolay olmadığını anlayınca bu sevdadan vazgeçmiştir. Ancak Mogees isimli yeni cihaz ile her yerde, her eşya ile müzik yapılabilecek.

Apple tarafında iPhone 4 ve sonrasını; iPad 2 ve sonrasını; 5. jenerasyon iPod ve sonrasını destekleyen Mogees IOS 6 ve üzeri cihazlarda çalışmakta. Android tarafında ise Samsung, HTC, LG, Nexus, Motorola, Sony'nin telefon ve tabletlerini destekleyen aksesuar, Android 4.3'e  ve sonrasına ihtiyaç duymakta.

Kickstarter'da bağış toplamaya başlayan gelişrici ekibi, şimdiden 50 bin Sterlin'lik (83 bin Dolar) hedefi geçmiş görünüyor. Telefonun 3,5mm'lik kulaklık girişine bağlanacak aparat ile araba kaputundan, bisiklet jantına, balona kadar hemen hemen her yüzeyde, kolayca müzik yapılabiliyor.

40 Sterlin (67 Dolar) üzerinden piyasaya çıkacak olan Mogees, hem profesyoneller hem de müzik ile hobi olarak uğraşanların hoşuna gidecek, güzel bir aksesuar.

 Mogees'in Kickstarter'da bulunan sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0