• Anasayfa
  • Donanım
  • Şehir Efsanesi Olmaktan Çıkıp Gerçekten Oyun Oynanabildiği Kanıtlanan Cihaz: Nintendo PlayStation

Şehir Efsanesi Olmaktan Çıkıp Gerçekten Oyun Oynanabildiği Kanıtlanan Cihaz: Nintendo PlayStation

0
0
0
0
0
DigitalTrends’in haberinde paylaştığı bir video, Nintendo PlayStation’ın şehir efsanesi olmaktan çıkıp gerçekten oyun oynanabilen bir cihaz olduğunu ortaya çıkardı.
Bu zamana kadar var olduğu bilinse de oyun oynanabilir olduğuna dair kafalarda soru işareti olan Nintendo PlayStation’la ilgili oyun ilk oynanış videosu yayınlandı. 

16-bit Super Nintendo Entertainment System için bir CD-ROM eklentisi bulunan Nintendo PlayStation’da diğer çözümlerine göre daha fazla depolama alanı ve CD kalitesinde ses çıkış özelliği bulunuyor. Aşağıda yayınladığımız video, cihazın prototip versiyonunun ilk kez çalışır halde olduğunu gösteriyor.

Nintendo PlayStation’ın CD-ROM sürücüsünün olmadığı, hatta buna uyumlu dahi olmayacağı söyleniyor. Cihaz, bileşen parçaları kontrol edildikten sonra efsane oyun kartları olan Super Famicom’larla test edilmiş ve çalışır halde olduğu görülmüş.Nintendo'nun retro yüzü ve PlayStation'ın üstün teknolojik özelliklerinin bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan bu ürün, belki de ilerleyen zamanlarda piyasaya sürülerek yıllarını oyun oynamaya adayan kişilerin Sony mağazaları önünde kuyruklara girmesini sağlayacak. (bu kuyrukları hep iPhone'lar için görmekten sıkıldık)
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0