Okyanusun Dibindeki Karanlık Deliğe Nefes Kesen Atlayış

0
0
0
0
0
Okyanusun Dibindeki Karanlık Deliğe Nefes Kesen Atlayış
İnsan böyle bir olay hakkında pek bir şey söyleyemiyor açıkcası. Doğa harikalarını kullanarak harika ürünler ortaya koyabiliyoruz. Bu videoda da, yine nadir bulunan doğa harikalarından birinin kullanılmasıyla yapılan bir atlayışa şahitlik ediyoruz.
İnsan böyle bir olay hakkında pek bir şey söyleyemiyor açıkcası. Doğa harikalarını kullanarak harika ürünler ortaya koyabiliyoruz. Bu videoda da, yine nadir bulunan doğa harikalarından birinin kullanılmasıyla yapılan bir atlayışa şahitlik ediyoruz.

Serbest dalgıçlık yapan Guillaume Néry, okyanusun dibinde ki karanlık deliğe atlayış yapıyor. Sanki paraşütle yeryüzüne inermişcesine görünen bu olay kameraya çok güzel yansımış. Okyanusun dibine ulaşan Néry, daha sonra sanki bir dağcı gibi tırmanarak okyanusun yüzeyine çıkmaya çalışıyor. Eğer gerçektende bu tarz ekstrem sporlara ilginiz varsa bu videoya bir göz atın derim. (tabii sadece izleyip 'vay bee, helal olsun' demekle yetinmek gerekiyor. 'ben de yapabirim ki' diye bir düşünce oluşmasın kafanızda)

 

Kaynak: Sploid
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0