• Anasayfa
  • Donanım
  • Oral-B, Akıllı Telefonların Kamerasını Kullanarak Çalışan Yeni Diş Fırçasını Duyurdu!

Oral-B, Akıllı Telefonların Kamerasını Kullanarak Çalışan Yeni Diş Fırçasını Duyurdu!

0
0
0
0
0
MWC 2016’da yeni bir diş fırçası duyuran Oral-B, bu fırçayla akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak fırçalanmamış bir tek dişinizi bile bırakmayacak.
Dişinizi fırçalarken akıllı telefonunuzun kamerasından faydalanabileceğiniz günlerin geleceğini hiç düşünür müydünüz? Oral-B’nin yeni diş fırçası, ağız sağlığınızın tam korunmasını sağlamak için telefonunuzun kamerasından faydalanıyor.

MWC 2016 etkinliği çerçevesinde duyurulan diş fırçası, telefonunuzun kamerasından faydalanarak fırçalanmadık hiçbir dişinizi bırakmıyor. Dişlerinizin pozisyonunu tespit edebilen bir teknolojiden faydalanan diş fırçasının bu özelliğinden faydalanabilmek için cihazınızda Oral-B 4.1 uygulamasının yüklü olması gerekiyor.Yaptığınız fırça darbelerini size eş zamanlı geri bildirim şeklinde sunan diş fırçası, örneğin fırçalama esnasında aşırı basınç yaptığınızda size bir uyarı gönderiyor. Daha sonra fırçanın kafa hızı giderek yavaşlıyor ve titreşim de bu şekilde durduruluyor. 

Fırça, tam dolu halde iki hafta boyunca kullanılma süresine sahip olan Li-Ion pilden gücünü alıyor. Diş fırçasıyla birlikte telefonunuzun kamerasını aynaya ya da belirli bir bölgeye monte etmenizi sağlayacak bir aparat da bulunuyor.Diş fırçasının fiyatı henüz belli değil, fakat 2016 yılının Temmuz ayından itibaren ‘sağlam’ bir fiyatla seçkin marketlerde satışa sunulması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0