Oyuncular İçin Tasarlanmış Monitör: ROG Swift PG278Q

1
0
0
0
0
Oyuncular İçin Tasarlanmış Monitör: ROG Swift PG278Q
NVIDIA G-SYNC teknolojisiyle yalnızca oyunseverler için tasarlanmış ve 27 inç boyutundaki ROG Swift PG278Q, Republic of Gamers ailesinin en yeni üyesi.
Monitörde bulunan 120+ Hz tazeleme oranı ve 1ms tepki süresini göz önüne aldığımızda, oyun oynarken bulanık görüntülere ve takılmalara artık elveda diyebilirsiniz. ROG Swift PG278Q, ASUS monitörlerde bulunan GamePlus özelliğine de sahip. Bu özellikle birlikt erakip oyunculara karşı kendinize önemli avantajlar sağlayabilirsiniz.

GamePlus, sadece ASUS monitörlerde görebileceğiniz, hedef imleci ve kronometre koymanızı sağlayan bir özellik. Oyuncular, farklı hedef imleci seçenekleri arasından oyun için en uygun olanı seçebilirler. Kronometre ise özellikle strateji oyunlarında geçen zamanı takip etmesi ve bu zaman dilimi içerisinde ona göre plan yapması için yardımcı oluyor.

Çift USB 3.0 girişi, WQHD çıkışını sağlayan FisplayPort 1.2, VESA duvara monteleme, yüksekliği kendi isteğinize göre ayarlayabilme, dik konuma getirebilme, ön ve arka kısma doğru eğilme, kendi etrafında dönmesi gibi birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

NVDIA G-SYNC Barındıran En Hızlı WQHD Monitörü

ROG Swift PG278Q, NVIDIA'nın G-SYNC teknolojisini kullanarak WQHD monitör olma özelliğine sahip. Görüntülemede tam anlamıyla çığır açan bir teknoloji olan NVIDIA G-SYNC, monitörün tazeleme oranını GPU ile senkronize edebiliyor.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0