Ozone Gaming'ten Yeni Oyuncu Klavyesi: Ozone Strike Battle

0
0
0
0
0
Ozone Gaming takipçilerinin uzun süredir beklediği Ozone Strike Battle isimli oyun klavyesini teknoloji dünyasına tanıttı. Merakla beklenen klavye içerisine eklenen farklı özellikler sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  
Ozone Gaming takipçilerinin uzun süredir beklediği Ozone Strike Battle isimli oyun klavyesini teknoloji dünyasına tanıttı. Merakla beklenen klavye içerisine eklenen farklı özellikler sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  

Geniş yapısıyla göz dolduran klavye kendi sınıfındaki Cherry MX — MX red, MX blue, MX black, MX brown, MX green, MX clear ve MX white serilerinin bir sonraki temsilcisi olarak gösteriliyor. Kırmızı ışıkların hakim olduğu klavyede parlaklık oranı kafamıza göre arttırılıp azaltılabiliyor. Bu sayede Ozone Strike Battle, sık sık kullandığınız (ESC veya QWEASD) gibi tuşların daha ön planda kalmasına ve daha iyi bir şekilde odaklanmanıza olanak sağlıyor. 64 KB yerleşik hafızası bulunan klavye içerisinde yapılandırılabilir 5 farklı profilde toplam 30 makro tuş bulunduruyor. 1,5 metrelik USB kablosu bulunan klavyenin, 1 ila 16 milisaniye aralığında yanıt süresi bulunuyor ve 50 milyon tuş ömrü sunuyor.   Nkey Rollover sayesinde aynı anda birkaç tuşa basıldığında bile mükemmele yakın bir performans sergileyen klavye 685 gr. ağırlığında ve 34,59 × 351 × 123 mm. boyutlarında piyasaya çıkacak. Yakın zaman içerisinde piyasaya çıkacak olan Ozone Strike Battle’a sahip olmak için 80 euroyu gözden çıkarmanız gerekiyor.   

Kaynak: 3dnews.ru
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0