GIF Şeklinde Selfie Çekebileceğiniz Uygulama: PHHHOTO

0
0
0
0
0
Üç büyük sosyal ağ sitesi Facebook, Twitter ve Instagram’da “olsa çok daha iyi olur” dediğimiz eksik uygulamalar, gün geçtikçe bunları fark eden girişimciler sayesinde farklı yollarla karşımıza çıkıyor. Hareketli görüntü yapmayı sağlayan birkaç tane uygulama var, fakat kullanıcılar bunlardan istedikleri verimi alamıyor.
Üç büyük sosyal ağ sitesi Facebook, Twitter ve Instagram’da “olsa çok daha iyi olur” dediğimiz eksik uygulamalar, gün geçtikçe bunları fark eden girişimciler sayesinde farklı yollarla karşımıza çıkıyor. Hareketli görüntü yapmayı sağlayan birkaç tane uygulama var, fakat kullanıcılar bunlardan istedikleri verimi alamıyor.

PHHHOTO, sosyal ağlara bağlanıp telefonun kamerasıyla oluşturulan GIF’leri paylaşmayı sağlayan bir ağ. GIF desteği bulunan Twitter, Tumblr gibi ağlara direkt olarak yükleme yapılabiliyorken, Instagram’a video olarak yüklenebiliyor.

Şimdilik iOS üzerinde çalışan uygulamayı şuradan indirebilirsiniz. Android sürümünün ise yakın bir zamanda çıkacağını söyleyebiliriz. Aşağıda sanatçı Jen Stark’ın GIF selfielerini görebilirsiniz.









0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0