• Anasayfa
  • Donanım
  • Polaroid'in Yol Kamerası ve Mobil Yazıcısı CES 2015'te Tanıtıldı

Polaroid'in Yol Kamerası ve Mobil Yazıcısı CES 2015'te Tanıtıldı

1
0
0
0
0
Polaroid, CES 2015’te yol kamerasını ve mobil yazıcısını tanıttı. ZINK teknolojisin yardımıyla iOS ve Android cihazlardan hızlıca çıktı alabilen mobil yazıcı fuarda büyük ilgi gördü. 
Polaroid, CES 2015’te yol kamerasını ve mobil yazıcısını tanıttı. ZINK teknolojisin yardımıyla iOS ve Android cihazlardan hızlıca çıktı alabilen mobil yazıcı fuarda büyük ilgi gördü. 1080p kayıt yapabilen yol kamerası ise çarpışma tespit edildiğinde otomatik olarak kayda geçiyor ve sigorta şirketlerine karşı elinizde belge olmasını sağlıyor.

Polaroid CEO’su Scott W. Hardy’nin açıklamalarına göre, ABD’de yaşayanlar yılda ortalama 30 saatini trafikte kaybediyor ve pek çok ağır hasarlı kaza meydana geliyor. Sürücüleri kaza sonrası ekstra zahmetten kurtaracak olan kamera, GPS yardımıyla otomobilin hızını ve konumunu da tespit edebiliyor. ZINK teknolojisini kullanan Polaroid Zip uygulaması sayesinde Android ve iOS cihazlarla eşleşebiliyor ve çekilen fotoğrafların her yerde paylaşılmasını sağlıyor.

İlkbahar aylarında piyasaya çıkacak olan yol kamerasının fiyatı 60 ve 200 dolar arasında değişecek. Aynı tarihlerde çıkması planlanan  Polaroid Zip için ise 130 dolar fiyat etiketi var.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0