• Anasayfa
  • Donanım
  • Fotoğraf Makinesini Akıllı Telefonla Kontrol Etmenizi Sağlayan Cihaz: Pulse

Fotoğraf Makinesini Akıllı Telefonla Kontrol Etmenizi Sağlayan Cihaz: Pulse

0
0
0
0
0
Pulse, fotoğraf çekmek için makinenin başında olmanıza gerek kalmadan tüm işlemleri akıllı telefonla yapabileceğiniz bir Kickstarter projesi.
DSLR kameralarda fotoğraf çekmek için bir şekilde cihazın başında olmanız gerekiyor. Timer (zamanlama) özelliği sayesinde başında olmanıza gerek kalmayabilir tamam da kameranın açısını ve diğer teknik özelliklerini ayarlamak için bir şekilde cihaz elinizde olmak zorunda. Pulse, fotoğraf makinesini akıllı telefon yardımıyla kontrol etmenizi sağlayan çok fantastik bir cihaz.

Android ve iOS ile uyumlu olan bu cihaz sayesinde fotoğraf ve video çekme gibi işlemler yapabiliyorsunuz. Deklanşörün kullanılma hızına kadar ince ayarlar yapabildiğiniz Pulse, tam şarjla 24 saatten daha fazla kullanım ömrüne sahip. Ayrıca cihaz, Bluetooth bağlantısı sayesinde 30 metre uzaklığa kadar kontrol edilebiliyor.Pulse’un Kickstarter’daki hedefi 50 bin dolar olmasına rağmen şu an 200 bin dolara yaklaşmak üzere. (üstelik kampanyanın bitiş tarihine 28 gün var) 

Cihaz, tek seferde 3 kamerayı birden kontrol edebiliyor fakat bunun için her bir kameranın Pulse’la donatılması gerekiyor. 2016 yılının Nisan ayından itibaren satın alan kullanıcılara dağıtılması planlanan Pulse’un başlangıç fiyatı ise 69 dolar.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0